III liga piłkarska. Stal Brzeg – Rekord Bielsko-Biała 1:4

Adrian Gajewski
11 porażka Stali w sezonie.
11 porażka Stali w sezonie. Stal Brzeg / Janusz Pasieczny
Stal Brzeg poniosła kolejną porażkę w sezonie. Tym razem żółto-niebiescy ulegli na własnym stadionie Rekordowi Bielsko-Biała 1:4.

W pierwszej połowie brzeżanie rozgrywali niezłe spotkanie. Stworzyli sobie kilka okazji bramkowych, jednak tego dnia szwankowała skuteczność. Goście również mieli okazje, aby wyjść na prowadzenie i jedną z nich wykorzystali. W 33. minucie gola dla Rekordu zdobył Świderski.

Po przerwie piłkarze z Bielska-Białej dyktowali warunki. W 52. minucie gola zdobył Wróbel, a dwie minuty później Stal przegrywała już 0:3, a autorem bramki był Żołna. Jakby tego było mało to w 66. minucie na czterobramkowe prowadzenie gości wyprowadził Mucha. Brzeżanie byli w stanie odpowiedzieć trafieniem Bronisławskiego w 75. minucie.

Dla Stali była to już 11 porażka w sezonie. Z dorobkiem 11 punktów w 16 meczach brzeżanie znajdują się na ostatnim miejscu w tabeli.