Statscore Futsal Ekstraklasa. Fit-Morning Gredar Brzeg remisuje 2:2 ze Słonecznym Stokiem Białystok

Adrian Gajewski
Fit-Morning Gredar Brzeg 2:2 Słoneczny Stok Białystok
Fit-Morning Gredar Brzeg 2:2 Słoneczny Stok Białystok Patryk Gorazdowski
W spotkaniu 3. kolejki Statscore Futsal Ekstraklasy brzeżanie na własnej hali podejmowali drużynę z Białegostoku. Mecz zakończył się wynikiem 2:2, a wszystkie bramki padły w pierwszej połowie spotkania.

Spotkanie pomiędzy Gredarem, a Słonecznym Stokiem od początku zapowiadało się na bardzo wyrównane. Brzeżanie po porażce w Gliwicach byli bardzo zmotywowani, aby powrócić na zwycięską ścieżkę. Goście natomiast chcieli za wszelką cenę zdobyć pierwsze punkty w sezonie, ponieważ dwa pierwsze mecze nie potoczyły się po ich myśli.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana i obie drużyny miały sporo dogodnych sytuacji bramkowych. Już w 6. minucie goście trafili do siatki, a konkretnie Michał Osypiuk. Kolejny gol padł zaledwie 3 minuty później i brzeżanie wyrównali wynik meczu, a gola strzelił Darius Nastali. W 17. minucie Gredar wyszedł na prowadzenie, za sprawą gola zdobytego przez Kamila Kucharskiego. W samej końcówce pierwszej połowy jednak do głosy doszli goście i bramkę zdobył ponownie Osypiuk.

W drugiej połowie kibice zgromadzeni na hali przy ulicy Oławskiej nie zobaczyli już niestety więcej goli. Obydwie drużyny miały sporo szans, jednak brakowało szczęścia oraz precyzji w wykończeniu. Finalnie zespoły musiały zadowolić się remisem. Gredar zanotował pierwszy remis w sezonie, natomiast dla gości z Białegostoku to pierwsze, cenne punkty.

FIT-MORNING GREDAR BRZEG – MOKS SŁONECZNY STOK BIAŁYSTOK 2:2 (2:2)
Bramki: Darius Nastai 9’, Kamil Kucharski 17’ – Michał Osypiuk 6’, 20’
Fit-Mor­ning Gre­dar: Jan Ro­jek, Pa­weł Sy­no­wiec, Da­rius Na­stai, Da­wid Wi­tek, Jose Pepo, Via­che­slav Ko­zhe­mia­ka, Kac­per Sy­kul­ski, Mi­chał Gro­chow­ski, Ja­kub Bu­dych, Pa­weł Bo­czar­ski (kapitan), Da­mian Ma­kow­ski, Ka­mil Ku­char­ski, An­drii Za­iets, Kac­per Kę­dra. Tre­ner: Ro­man Smir­noff.