Statscore Futsal Ekstraklasa. Gredar Fit-Morning Brzeg - Clearex Chorzów 1:7

Adrian Gajewski
Porażka brzeżan w 29. kolejce Statscore Futsal Ekstraklasy.
Porażka brzeżan w 29. kolejce Statscore Futsal Ekstraklasy. archiwum
Gredar Fit-Morning Brzeg zanotował dotkliwą porażkę w 29. kolejce Statscore Futsal Ekstraklasy. Brzeżanie we własnej hali przegrali aż 1:7.

W pierwszej połowie kibice zgromadzeniu w hali przy ul. Oławskiej w Brzegu zobaczyli dwa gole. Do siatki trafi w 11. minucie Jankowski, a kilkadziesiąt sekund później Dewucki podwyższył prowadzenie gości do dwóch bramek.

Po przerwie brzeżanie nie nawiązali walki z rywalem i to w dalszym ciągu drużyna z Chorzowa dominowała na parkiecie. Goście strzelili aż pięć goli i z każdą minutą coraz wyraźniej podkreślali swoją dobrą dyspozycję. Gole strzelali kolejno Mizgajski, Brocki, Salisz, ponownie Mizgajski oraz Niemczyk. Brzeżanie natomiast byli w stanie odpowiedzieć jedynie honorowym trafieniem autorstwa Babijczuka.

Bramki: 36. Babijczuk – 11. Jankowski, 12. Dewucki, 23. Mizgajski, 27. Brocki, 28. Salisz, 32. Mizgajski, 33. Niemczyk
Kartki: 16. Santiago (BRZ), 23. Santiago (BRZ), 38. Nastai (BRZ) 38. Nastai (BRZ)