Za nami Dni Księstwa Brzeskiego 2023. To były wspaniałe dwa dni w brzeskim amfiteatrze. Frekwencja dopisała

Adrian Gajewski
Adrian Gajewski
Tłumy mieszkańców odwiedziły amfiteatr w Brzegu w miniony weekend.
Tłumy mieszkańców odwiedziły amfiteatr w Brzegu w miniony weekend. UM Brzeg
Po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa powróciły Dni Księstwa Brzeskiego. W tym roku impreza odbyła się w miejskim amfiteatrze. Na scenie pojawiły się gwiazdy takie jak Sylwia Grzeszczak czy Ania Dąbrowska. Brzeżanie licznie wzięli udział w wydarzeniu.

Pierwszy dzień DKB rozpoczął się od koncertów sekcji wokalnej Brzeskiego Centrum Kultury, następnie wystąpił zespół MRS&MUSIC, a tuż przed gwiazdą wieczoru zebrani wysłuchali koncertu Flow Up.

- Cieszę się, że po przerwie znowu spotykamy się w naszym amfiteatrze. Dziękuję za Państwa obecność i życzę miłej zabawy! – mówił Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak tuż przed wejściem na scenę gwiazdy wieczoru - Sylwii Grzeszczak.

Brzeska publiczność wspólnie śpiewała wszystkie utwory artystki, która na swoim koncie ma niezliczoną liczbą przebojów.

Oprócz głównych atrakcji, jakimi są koncerty, mieszkańcy mogli podczas trwania tego dwudniowego wydarzenia również skorzystać z licznych atrakcji towarzyszących. Jednym z nich było nocne, bezpłatne zwiedzanie ratusza z przewodnikiem. Ponadto w amfiteatrze można było skorzystać również ze strefy z dmuchańcami dla dzieci i puntu gastronomicznego.

Drugiego dnia imprezy na scenie pojawili się Robert Cichy oraz gwiazda wieczoru - Ania Dąbrowska.

Wcześniej od godziny 17.00 brzeżanie mogli wysłuchać kilku koncertów – sekcji wokalnych BCK – Antytemat Junior i Loża Wokalna, Elczi Łobody „Reggae Night”, Zespołu Wokalnego CODA.

Ania Dąbrowska pojawiła się na scenie o godzinie 21.00 i porwała zebranych w amfiteatrze do zabawy. Na jej koncert, będący finałem #DKB2023 przyszły tłumy.

Artystka zaprezentowała na scenie swoje największe przeboje, które z pewnością znał każdy z przybyłych.

Reasumując impreza się udała i pozostaje już tylko czekać na #DKB2024.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia z tego wydarzenia.

Gazeta Lubuska. Ewakuacja w Zielonej Górze. W garażu były bomby

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na brzeg.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie