Wybierz region

Wybierz miasto

  Znajdujesz się w serwisie tematycznym:

  Wiadomości Brzeg

  .

  Czytaj najnowsze artykuły, oglądaj zdjęcia oraz filmy. Wybierając dziedzinę "Wiadomości Brzeg" masz szybki dostęp do najciekawszych treści o tej tematyce.

  Tajemnicze, gigantyczne znaki w lasach, widoczne tylko z powietrza. Kto je stworzył? Tajemnicze znaki w lasach, widoczne tylko z powietrza. Od kolosalnego kompasu po rysunek orła bielika. Czym są polskie dendroglify?

  Tajemnicze znaki w lasach, widoczne tylko z powietrza. Od kolosalnego kompasu po rysunek orła bielika. Czym są polskie dendroglify?

  W Polskich lasach nie brak niezwykłych i tajemniczych miejsc. Turyści odwiedzić mogą starożytne cmentarzyska, oglądać dziwne rzeźby o niejasnej przeszłości, badać bory uważane za nawiedzone. Są jednak i takie leśne tajemnice, wśród których można spacerować, w ogóle ich nie dostrzegając. Chodzi o...

  Regionalne

  Kredyt na studia medyczne stał się faktem Kredyt na studia medyczne stał się faktem

  Kredyt na studia medyczne stał się faktem

  – Mamy całościowy plan zmian w kształceniu. Kredyt na studia medyczne jest jednym z elementów tego planu – powiedział Piotr Bromber. Z wiceministrem zdrowia rozmawia Janusz Życzkowski Można powiedzieć, że kredyt na studia medyczne stał się faktem? Tak, 13 lipca Bank Gospodarstwa Krajowego...

  Wypadki

  Zobacz wszystkie z kategorii: Wiadomości

  Warto przeczytać

  Lokalne oferty

  reklama

  Poradnik Domowy

  Wydarzenia dnia

  Polecane

  Firmy

  Dodaj ogłoszenie
  reklama