Dwa wicemistrzowskie tytuły Natalii Bajor na Mistrzostwach Polski. W finałach musiała uznać wyższość klubowej koleżanki

Adrian Gajewski
Dwa medale Natalii Bajor na MP w tenisie stołowym.
Dwa medale Natalii Bajor na MP w tenisie stołowym. UM Brzeg
W dniach 25-27 marca w Częstochowie odbyły się 90. Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym. W zawodach wystartowała rodowita brzeżanka (wychowanka trenera Zdzisława Grobelskiego z UGKS Odra Brzeg) – 4-krotna z rzędu do tej pory Mistrzyni Polski w grze pojedynczej Natalia Bajor, reprezentująca obecnie klub KU AZS UE Wrocław.

Niestety Natalii Bajor nie udało się sięgnąć po piąty tytuł Mistrza Polski w grze pojedynczej. W finale Natalia przegrała 1-4 ze swoją koleżanką klubową Katarzyną Węgrzyn.

Ponadto brzeżanka zdobyła tytuł wicemistrzyni Polski, wspólnie z Markiem Badowskim w grze mieszanej, po przegranej w finale 2-3 z parą K. Węgrzyn/Maciej Kubik.

Pochodząca z Brzegu tenisistka stołowa startowała jeszcze wraz z Kingą Stefańską w grze podwójnej, gdzie przegrały 2-3 w 2.rundzie z duetem Julia Szymczak/ Natalia Bogdanowicz.