Natalia Bajor i Kamil Karbowiak wzięli udział w Mistrzostwach Europy. Jak im poszło?

Adrian Gajewski
Brzeżanie wzięli udział w Mistrzostwach Europy.
Brzeżanie wzięli udział w Mistrzostwach Europy. Kamil Karbowiak/Natalia Bajor
W dniach 11-21 sierpnia w Monachium odbywają się multidyscyplinarne MIstrzostwa Europy. Biorą w nich udział brzeżanie. Swoje starty mają już za sobą Kamil Karbowiak (bieganie) oraz Natalia Bajor (tenis stołowy).

Kamil Karbowiak wziął udział w maratonie. Zajął 51. miejsce uzyskując czas (2:21:48). Zwyciężył Niemiec Richard Ringer z czasem (2:10:21). Pozostali Polacy uplasowali się na następujących pozycjach: 18. miejsce Adam Nowicki (2:15:21), 49. miejsce Arkadiusz Gardzielewski (2:21.34), a Kamil Jastrzębski nie ukończył biegu.

Natomiast Natalia Bajor wystartowała w tenisie stołowym. W turnieju singlowym odpadła w 1/16 z 29-tą w światowym rankingu Francuzką Yuan Jin Nan przegrywając 1-4 (-9, -6, -6, 9, -9). Brzeżanka brała udział także w deblu z Natalią Partyką. Niestety uległy w 1/8 finału parze Polcanova/Szocs 0-3 (-7, -9, -4).