III liga piłkarska. Stal Brzeg - LKS Goczałkowice-Zdrój 3:1

Adrian Gajewski
Stal wygrywa ważny mecz.
Stal wygrywa ważny mecz. Stal Brzeg / Janusz Pasieczny
W meczu 14. kolejki III ligi piłkarze Stali Brzeg zgarnęli niezwykle ważne trzy punkty, pokonując LKS Goczałkowice-Zdrój 3:1. Co ciekawe, wszystkie cztery trafienia w meczu padły w pierwszym kwadransie spotkania.

Mecz rozpoczął się idealnie dla brzeżan. Już w 4. minucie Stal na prowadzenie wyprowadził Matusik. Chwilę później do głosu doszli jednak goście. W 9. minucie błąd brzeskiej obrony wykorzystał Nagrodzki i było 1:1. Odpowiedź gospodarzy była jednak natychmiastowa, bo już dwie minuty później do siatki trafił Niemczyk. Stal poszła za ciosem i w 15. minucie gola na 3:1 zdobył Bronisławski. W dalszej części pierwszej połowy żółto-niebiescy kontrolowali przebieg spotkania.

Po zmianie stron dalej kibice mogli oglądać ciekawe, żywe spotkanie, jednak więcej bramek już nie zobaczyli. Podopieczni Kamila Rakoczego mądrze się bronili oraz wyprowadzali groźne kontry, jednak zawiodła skuteczność w decydujących momentach. Przyjezdni również napierali i m.in. dwukrotnie obijali obramowanie bramki.

Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3:1. To niezwykle ważne trzy punkty dla Stali, które dają nadzieję na poprawę gry i lepsze wyniki w kolejnych meczach.